Pożyczki bez BIK


Pożyczki bez BIK to coraz bardziej popularny produkt finansowy znajdujący się w ofercie instytucji pozabankowych. W obecnych czasach ciągle jeszcze pokutuje przekonanie, iż osoby, poszukujące tego typu pożyczki to zaraz muszą być osoby zadłużone, uchylające się od spłacania terminowo rat kredytów, nieodpowiedzialne, nie traktujące poważnie zobowiązań finansowych. Nie jest to stwierdzenie prawdziwe.

Oczywiście istnieje grupa i takich osób, ale coraz więcej ludzi otrzymuję decyzję odmowną w banku, co związane jest z obostrzaniem przepisów oraz zwiększaniem restrykcji. W dobie braku podwyżek płac i ciągle rosnących cen przybywa coraz więcej ludzi mających problemy z załataniem dziur w budżecie domowym oraz nie mogących liczyć w tym względzie na pomoc banku. Lukę wypełniają tutaj instytucje pozabankowe oferujące pożyczki bez bik i krd.

Szybkie pożyczki dla zadłużonych są produktem finansowym skierowanym właściwie do każdego. O pożyczkę ubiegać się mogą zarówno osoby, które potrzebują gotówki na już i nie chcące przechodzić przez cała procedurę weryfikacyjną, jak również osoby nie posiadające zdolności kredytowej, odpowiednio wysokich zarobków, również zadłużone i bezrobotne.

Szybka pożyczka pozabankowa bez bik są często jedyną deską ratunku dla takich osób. Przede wszystkim należałoby wyjaśnić co to jest BIK. Jest to Biuro Informacji Kredytowej. Gromadzone są tam i przechowywane informacje dotyczące historii kredytowej pożyczkobiorców. Jak wiele osób sądzi, nie znajdują się tam tylko informacje o dłużnikach, ale o wszystkich pożyczkobiorcach, również tych spłacających wszystko w terminie.

Kredyt dla zadłużonych z komornikiem to szybki, prosty i wygodny sposób na otrzymanie potrzebnej gotówki. Nie wymaga od nas przedstawiania stosownych dokumentów i zaświadczeń. Najczęściej wystarczy okazanie dowodu osobistego. Jest to również dobre rozwiązanie dla ludzi lubiących wygodę. Wniosek o pożyczkę możemy złożyć przez Internet, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu i tracić czasu na dojazdy. Samą decyzję otrzymamy ekspresowo, jak również gotówkę na konto, maksymalnie do 24 godzin, ale na ogół w godzinę. Należy zwrócić uwagę na oprocentowanie takiej pożyczki , które jest wyższe niż w przypadku pożyczki z banku, ale wiąże się to z ryzkiem jakie ponosi instytucja pozabankowa.