Szybka pożyczka


W życiu nie możemy przewidzieć wszystkich sytuacji. Czasami bywa tak, że psują się rzeczy w najmniej odpowiednim momencie, a to samochód stanie na drodze, a to zepsuje się pralka i do tego zaleje jeszcze sąsiadów. Jak to się mówi złośliwość rzeczy martwych. W takich awaryjnych sytuacjach potrzebna jest szybka gotówka.

Co mamy zrobić gdy nie mamy żadnych oszczędności? Nie pozostaje nic innego jak pożyczyć. Ale co zrobić gdy bliskie osoby nie są w stanie nam pomóc? Można zwrócić się o pożyczkę do banku, ale procedury weryfikacyjne są czasochłonne, a my przecież potrzebujemy gotówki na już. Ponadto może się okazać, iż odpowiedź z banku jest odmowna, gdyż nasze zarobki nie są odpowiednio wysokie, nie mamy zdolności kredytowej itp. Alternatywą dla pożyczki bankowej oraz czasami jedynym wyjściem z sytuacji może okazać się szybka pożyczka.

Szybka pożyczka od ręki jest skierowana głównie do ludzi, którzy potrzebują gotówkę natychmiast i brakuje im czasu na załatwianie wszelkich formalności lub z jakichś względów, często losowych po prostu nie mogą czekać. Pożyczka ta zwana jest również pożyczką na dowód. Związane jest to z brakiem większych formalności przy załatwianiu pożyczki. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń i innych dokumentów. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i posiadać obywatelstwo polskie, co w praktyce oznacza przedstawienie dowodu osobistego, stąd też nazwa tej pożyczki.

Szybka kasa przez Internet to pożyczka, którą możemy otrzymać w trybie niemalże natychmiastowym. Wypełniamy wniosek przez Internet, telefonicznie lub za pomocą sms, następnie otrzymujemy ekspresowo decyzję i pieniądze niezwłocznie przelewane są na nasze konto. Wszystko to trwa do 24 godzin, a w niektórych instytucjach nawet 15 minut.

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń to również czasami jedyne rozwiązanie dla osób zadłużonych i znajdujących się w BIK, gdyż instytucje pozabankowe nie mają dostępu do bazy w BIK. Taką możliwość mają tylko banki i SKOK-i. Jest to ciekawy produkt dla ludzi znajdujących się w różnych losowych, awaryjnych sytuacjach.